Aktuality z nemocnice

16. júla 2021

OČKOVANIE V NEMOCNICI MALACKY

Počas mesiacov júl a august bude očkovanie proti ochoreniu Covid-19 prebiehať v stredu a štvrtok v čase od 8:00 do 14:00 hodiny.

Čítať viac
1. júla 2021

OZNAM PRE PACIENTOV AMBULANCIE VLD

Počas nedostupnosti lekára v tejto ambulancii Vás ošetrí MUDr. Marián Jánoš vo svojej ambulancii v Stupave a v Malackách. Vybavené budú len akútne stavy v čase ordinačných hodín, najneskôr 30 min. pred koncom pracovnej doby.

Čítať viac
2. mája 2021

Magnetická rezonancia v nadštandardných termínoch

Máme voľné termíny na vlastnú žiadosť pacienta.
Objednajte sa na vyšetrenie.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť