Aktuality z nemocnice

15. augusta 2022

Opatrenia na skrátenie času reakcie pri náraste ochorenia COVID-19 v Nemocnici Malacky

Cieľom projektu je zabezpečenie materiálno technického vybavenia, techniky a zásob pre zabezpečenie adekvátnej liečby pacientov s ochorením alebo podozrením na ochorenie COVID-19.

Čítať viac
16. mája 2023

ĎAKUJEME NAŠIM KOLEGOM ZA VEĽKÉ NASADENIE

Naša úprimná vďaka patrí všetkým lekárom, sestrám a zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa včera podieľali na poskytovaní zdravotnej starostlivosti zraneným z tragickej nehody na diaľnici D2.  Ich včerajšia rýchla reakcia opäť ukázala, že charakteristickým znakom všetkých zdravotníckych pracovníkov je stopercentné nasadenie, obetavosť a vytrvalosť.
Ihneď po kontaktovaní operačným strediskom ZZS...

Čítať viac
12. mája 2023

Zmena opatrení od 15.5.2023

S účinnosťou od 15. mája 2023 končí povinné respirátorov v zariadení sociálnej starostlivosti a zariadení poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť