Aktuality z nemocnice

9. apríla 2024

Deň zdravia v našej nemocnici

Srdečne Vás pozývame na Deň zdravia v našej nemocnici, ktorý sa bude konať dňa 17.4.2024 (streda) od 9:00 - 12:00hod vo vestibule polikliniky.

Čítať viac
30. marca 2024

Deň lekárov

„Milé kolegyne a kolegovia, lekárky a lekári,ďakujem Vám za Vašu prácu, ktorou denne pomáhate našim pacientom napriek všetkým prekážkam, ktoré sa pri tejto neľahkej profesii a v tejto náročnej dobe vyskytujú.Napriek všetkému Vám srdce a zodpovednosť káže pomáhať, zachraňovať a liečiť všetkých v núdzi.Venujete svoj čas nielen pacientom a pomoci kolegom, ale aj neustálemu a nekončiacemu vzdelávaniu.V...

Čítať viac
19. marca 2024

Investícia za 380-tisíc obnovila Oddelenie centrálnej sterilizácie

V auguste 2023 sme zahájili komplexnú rekonštrukciu Oddelenia centrálnej sterilizácie (OCS). Trvala takmer pol roka, stála 225-tisíc eur.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť