Aktuality

16. mája 2023

ĎAKUJEME NAŠIM KOLEGOM ZA VEĽKÉ NASADENIE

Naša úprimná vďaka patrí všetkým lekárom, sestrám a zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa včera podieľali na poskytovaní zdravotnej starostlivosti zraneným z tragickej nehody na diaľnici D2.  Ich včerajšia rýchla reakcia opäť ukázala, že charakteristickým znakom všetkých zdravotníckych pracovníkov je stopercentné nasadenie, obetavosť a vytrvalosť.
Ihneď po kontaktovaní operačným strediskom ZZS...

Čítať viac
12. mája 2023

Zmena opatrení od 15.5.2023

S účinnosťou od 15. mája 2023 končí povinné respirátorov v zariadení sociálnej starostlivosti a zariadení poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Čítať viac
27. marca 2023

Nemocnica Malacky obhájila štatút skríningového mamografického pracoviska

Nemocnica Malacky aj naďalej prináša svojim pacientkam kvalitné a  vysoko odborné služby v oblasti prevencie rakoviny prsníka. Už po tretíkrát sme obhájili štatút skríningového mamografického pracoviska, z čoho máme nesmiernu radosť. Audit vykonala komisia Ministerstva zdravotníctva SR pre skríning rakoviny prsníka.

Čítať viac
12. decembra 2022

Zákaz návštev na Geriatrickom oddelení

Od dnešného dňa, t.j. 12.12.2022, platí zákaz návštev na Geriatrickom oddelení v Nemocnici Malacky. Zákaz platí do odvolania.

Čítať viac
1. decembra 2022

ZMENA PODMIENOK NÁVŠTEV V NEMOCNICI MALACKY

z dôvodu zlepšujúcej sa epidemickej situácie sa v Nemocnici Malacky na lôžkových oddeleniach od 1.12.2022 povoľujú návštevy v obmedzenom režime.

Čítať viac
10. novembra 2022

IX. ročník Odbornej konferencie Nemocnice Malacky

Vzdelávanie zamestnancov je dôležitou súčasťou našej spoločnosti, ktorá obsahuje množstvo aktivít. Od seminárov pre lekárov, sestry, komunikačných školení pre zdravotnícky personál, až po odborné podujatia, ktoré spájajú interných zamestnancov našej nemocnice s ich kolegami mimo nemocnice.

Čítať viac
6. septembra 2022

Poďakovanie

Touto cestou by som chcela napísať moju príjemnú a pozitívnu skúsenosť s pani doktorkou Evou Šavelovou.
Maximálne profesionálny prístup, 100% spokojnosť z mojej strany.

Čítať viac
15. augusta 2022

Opatrenia na skrátenie času reakcie pri náraste ochorenia COVID-19 v Nemocnici Malacky

Cieľom projektu je zabezpečenie materiálno technického vybavenia, techniky a zásob pre zabezpečenie adekvátnej liečby pacientov s ochorením alebo podozrením na ochorenie COVID-19.

Čítať viac
25. júla 2022

ZÁKAZ NÁVŠTEV V NEMOCNICI MALACKY

Z dôvodu lokálne sa zhoršujúcej epidemickej situácie platí od 25. 07. 2022 až do odvolania ZÁKAZ NÁVŠTEV na všetkých lôžkových oddeleniach v Nemocnici Malacky.

Čítať viac
19. júla 2022

ZÁKAZ NÁVŠTEV NA GERIATRICKOM ODDELENÍ

Z dôvodu lokálne sa zhoršujúcej epidemickej situácie platí od 20. 07. 2022 až do odvolania ZÁKAZ NÁVŠTEV na GERIATRICKOM ODDELENÍ.

Čítať viac
6. júla 2022

Ruší sa zákaz návštev na lôžkových oddeleniach

Radi by sme vás informovali, že dnešným dňom sa ruší zákaz návštev na lôžkových oddeleniach. Pre návštevy však stále platí povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest respirátorom FFP2 počas celej doby návštevy.

Čítať viac
30. júna 2022

Skvalitnenie poskytovania zdravotnej starostlivosti v regióne Malacky

Mestské zastupiteľstvo v Malackách na svojom zasadnutí schválilo poskytnutie mimoriadnej dotácie pre spoločnosť Nemocničná, a.s.

Čítať viac
‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť