Aktuality

1. apríla 2022

NOVINKY V PARKOVANÍ

Zvýšili sme kapacitu parkovacích miest. Spolu tak máme pre našich pacientov a návštevníkov k dispozícii 51 parkovacích miest.

Čítať viac
31. marca 2022

Cenník služieb

VSTUP A ZOTRVANIE MOTOROVÉHO VOZIDLA v Nemocnici Malacky platný od 1. 4. 2022

Čítať viac
10. marca 2022

Zrušenie AG testovania

Na základe zrušeného mobilizačného príkazu ohľadom vykonávania antigénového testovania obyvateľstva zastavujeme uvedené testovanie s účinnosťou od 11.3.2022.

Čítať viac
7. marca 2022

Zmena Interná abulancia

Vážení pacienti, radi by sme vás informovali, že Interná ambulancia - MUDr. Želmíra Daňová aktuálne ordinuje v ambulancii č. dverí 229.

Čítať viac
4. marca 2022

OČKOVANIE V NEMOCNICI MALACKY

Z dôvodu nízkeho počtu záujemcov rušíme očkovanie v očkovacom centre v Nemocnici Malacky proti ochoreniu COVID-19.

Čítať viac
7. februára 2022

Klientske centrum

Milí pacienti Nemocnice Malacky,

dovolať sa do nášho Klientskeho centra môže byť v týchto dňoch o čosi náročnejšie, za čo sa vám ospravedlňujeme. Za vašu trpezlivosť a porozumenie vám vopred ďakujeme.

Čítať viac
3. februára 2022

Psychiatrická ambulancia

MUDr. Júlia Halmová bude od 4.2.2022 ambulovať v nových priestoroch na prízemí v budove riaditeľstva v pavilóne F.
Pred každou návštevou ambulancie je naďalej potrebná registrácia v Klientskom centre v priestoroch polikliniky v pavilóne E.

Čítať viac
12. januára 2022

Poďakovanie spoločnosti Bioruža

Veľmi pekne ďakujeme spoločnosti Bioruža zo Žiliny, ktorá nám darovala dezinfekčné gély na ruky pre personál našej nemocnice Malacky, spolu cca 400 ks.

Čítať viac
10. januára 2022

Nová ambulancia cievnej chirurgie

V nemocnici Malacky nájdete novú ambulanciu cievnej chirurgie so zameraním na diagnostiku a liečbu pacientov s chronickou venóznou insuficienciou.

Čítať viac
22. novembra 2021

Vydávanie dokumentácie počas sviatkov

Počas sviatkov v termíne 27.12. – 7.1.2022 nebude možné vyzdvihnúť si z archívu dokumentáciu – zdravotné karty od MUDr. Račickej.

Čítať viac
18. novembra 2021

Zrušenie termínu vyšetrenia v prípade akútneho respiračného ochorenia

Pacientov s Covid-19 vyšetrujeme na Rádiologickom oddelení výlučne vo vyhradenom čase od 13:00 do 13:30 hod. Prosíme o dodržiavanie pravidiel, v inom čase títo pacienti vyšetrení nebudú. V prípade príznakov akútneho respiračného ochorenia, teploty môžete zrušiť termín vyšetrenia na Rádiologickom oddelení – CT, magnetická rezonancia, mamografia, sonografia alebo digitálny röntgen aj elektronicky prostredníctvom...

Čítať viac
8. novembra 2021

AG TESTOVANIE V NEMOCNICI MALACKY

Prosíme pacientov, aby sa na antigénové testovanie vopred objednali. Objednaní pacienti budú uprednostnení. Cena testu je 5 €.

Čítať viac

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť