Aktuality

15. januára 2024

Poďakovanie za 49 rokov

Kytičkou a veľkým poďakovaním sme sa rozlúčili s vedúcou sestrou geriatrického oddelenia, pani Jozefínou „Jojkou“ Bencovou.

Čítať viac
21. novembra 2023

Skvalitnenie poskytovania zdravotnej starostlivosti v regióne Malacky

Mestské zastupiteľstvo v Malackách na svojom zasadnutí schválilo poskytnutie mimoriadnej dotácie pre spoločnosť Nemocničná, a.s.

Čítať viac
23. októbra 2023

Oddelenie Anestéziológie a intenzívnej medicíny Nemocničná a.s. v Malackách

ďakuje firme Pracovné odevy a pomôcky Kasta plus, s.r.o. v Malackách, pani Kataríne Bednárovej za sponzorský dar vo forme viac ako päťdesiat balení tvárových rúšok a respirátorov.

Čítať viac
15. augusta 2022

Opatrenia na skrátenie času reakcie pri náraste ochorenia COVID-19 v Nemocnici Malacky

Cieľom projektu je zabezpečenie materiálno technického vybavenia, techniky a zásob pre zabezpečenie adekvátnej liečby pacientov s ochorením alebo podozrením na ochorenie COVID-19.

Čítať viac
16. mája 2023

ĎAKUJEME NAŠIM KOLEGOM ZA VEĽKÉ NASADENIE

Naša úprimná vďaka patrí všetkým lekárom, sestrám a zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa včera podieľali na poskytovaní zdravotnej starostlivosti zraneným z tragickej nehody na diaľnici D2.  Ich včerajšia rýchla reakcia opäť ukázala, že charakteristickým znakom všetkých zdravotníckych pracovníkov je stopercentné nasadenie, obetavosť a vytrvalosť.
Ihneď po kontaktovaní operačným strediskom ZZS...

Čítať viac
12. mája 2023

Zmena opatrení od 15.5.2023

S účinnosťou od 15. mája 2023 končí povinné respirátorov v zariadení sociálnej starostlivosti a zariadení poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Čítať viac
27. marca 2023

Nemocnica Malacky obhájila štatút skríningového mamografického pracoviska

Nemocnica Malacky aj naďalej prináša svojim pacientkam kvalitné a  vysoko odborné služby v oblasti prevencie rakoviny prsníka. Už po tretíkrát sme obhájili štatút skríningového mamografického pracoviska, z čoho máme nesmiernu radosť. Audit vykonala komisia Ministerstva zdravotníctva SR pre skríning rakoviny prsníka.

Čítať viac
10. novembra 2022

IX. ročník Odbornej konferencie Nemocnice Malacky

Vzdelávanie zamestnancov je dôležitou súčasťou našej spoločnosti, ktorá obsahuje množstvo aktivít. Od seminárov pre lekárov, sestry, komunikačných školení pre zdravotnícky personál, až po odborné podujatia, ktoré spájajú interných zamestnancov našej nemocnice s ich kolegami mimo nemocnice.

Čítať viac
6. septembra 2022

Poďakovanie

Touto cestou by som chcela napísať moju príjemnú a pozitívnu skúsenosť s pani doktorkou Evou Šavelovou.
Maximálne profesionálny prístup, 100% spokojnosť z mojej strany.

Čítať viac
21. júna 2022

NOVÉ KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY PRE PACIENTOV

Nielen v týchto horúcich dňoch naši pacienti nepochybne ocenia 14 nových klimatizačných jednotiek, ktoré sme nainštalovali na lôžkových oddeleniach.

Čítať viac
17. júna 2022

Spĺňame najvyššiu garantovú kvalitu pre mamografický skríning

Nemocnica Malacky získala certifikát najvyššej garantovej kvality pre mamografický skríning.

Čítať viac
8. júna 2022

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ PRE MEDIKOV A LEKÁROV

Už 28.6.2022 sa otvoria naše dvere pre všetkých medikov a mladých lekárov, ktorí si hľadajú zamestnanie a majú záujem pracovať v modernej komplexne vybavenej nemocnici.

Čítať viac

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť