Vyšetrenia Medirex

Vyšetrenie v odberovom centre Medirex

V odberovom centre (OC) Medirex poskytujeme širokú ponuku laboratórnych vyšetrení. Odberové centrum sa nachádza v Nemocnici Malacky hneď pri vchode na urgentný príjem. 

Prevádzkujeme technologicky najmodernejšie, najväčšie a najkomplexnejšie centrálne laboratóriá nielen na Slovensku, ale aj v strednej a východnej Európe. Prostredníctvom odberových centier prinášame široké spektrum vyšetrení na vlastnú žiadosť pacienta. Na výber je viac ako 60 balíčkov vo všetkých odboroch laboratórnej medicíny, pričom ich počet neustále rozširujeme podľa aktuálneho dopytu. 

O kvalite našich služieb hovoria spokojní zákazníci: až 97% našich klientov by nás odporučilo svojim priateľom a známym.

Ak váhate, ktoré vyšetrenie je pre vás vhodné, naša lekárka vám rada pomôže s výberom prostredníctvom konzultácie.

Každé vyšetrenie môžete kúpiť aj ako darček. Stačí, aby ste pri online objednávaní zvolili možnosť “kúpiť ako darčekový poukaz”.

Ak neviete, ktoré vyšetrenie by bolo najvhodnejšie, výber môžete nechať na svojich blízkych s platobným poukazom. Vybrať si môžete zo štyroch variantov:
25 €, 50 €, 100 € alebo 200 € a vyskladať z nich ľubovoľnú hodnotu. 

Platnosť oboch typov poukazov je až 12 mesiacov odo dňa jeho zakúpenia.

Voľné termíny bez čakania. Online

Sme flexibilní a vážime si váš čas. Preto sa cez náš rezervačný online systém môžete objednať na konkrétny dátum a čas, čo oceňuje až 50% našich klientov. Aby sme zvýšili vaše pohodlie na maximum, ponúkame voľné termíny už na nadchádzajúce pracovné dni.
Po objednaní dostanete potvrdzujúci e-mail so všetkými dôležitými informáciami o tom, kde a kedy ste si zvolili odber vašej biologickej vzorky, a ako sa naň môžete pripraviť. 

Odbery vzoriek

Streda
08.00 - 11.00
Piatok
08.00 - 11.00

Výsledky elektronicky

Okrem samotného odberu prebieha celá komunikácia online - od objednania až po doručenie výsledkov. Nemusíte sa tak viazať na jedno miesto a svoje výsledky dostanete, nech sa nachádzate kdekoľvek.
Výsledkový list obsahuje hodnoty sledovaných parametrov. S interpretáciou niektorých vybraných vyšetrení vám pomôžu aj naši odborníci - možnosť na zakúpenie interpretácie vám zašleme po doručení výsledkov.
Výsledky vyšetrení sú prevažne k dispozícii do 2 – 5 pracovných dní, výsledky vyšetrenia alergií a potravinových intolerancií do 14 – 21 pracovných dní. Vaše výsledky nájdete v pacientskej zóne po prihlásení sa do svojho profilu a doručíme vám ich aj v zaheslovanom PDF formáte na vašu e-mailovú adresu.

Venujte sa s nami svojmu zdraviu

Pozrite si celú ponuku vyšetrení.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať cez naše klientske centrum
na 
0800 400 800.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť