Lekáreň

Komplexnú ponuku zdravotnej starostlivosti v našej nemocnici vhodne dopĺňa svojimi službami a širokou ponukou liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky a ostatného doplnkového sortimentu naša Lekáreň Nemocničná.

Zakladáme si na tom, aby ste si od nás okrem lieku, ktorý užívate odniesli aj dôležité rady o správnom spôsobe jeho užívania, resp. o prípadných obmedzeniach, ktoré musíte pri jeho aplikácii dodržiavať. Radi vás poučíme aj o prípadných nežiaducich účinkoch vášho lieku a o liekových interakciách. Individuálne odborné poradenstvo a pomoc pri výbere doplnkovej liečby vhodným voľnopredajným preparátom, považujú naši skúsení farmaceuti za úplnú samozrejmosť.

Súčasťou našej lekárne je aj Výdajňa zdravotníckych pomôcok s rôznorodou ponukou zdravotníckych pomôcok, zdravotného a obväzového materiálu, tlakomerov, teplomerov, glukomerov, ortopedických pomôcok a zdravotnej obuvi pre dospelých aj deti. Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? Radi vám váš preparát individuálne objednáme!

Lekáreň sa nachádza na prízemí polikliniky, pavilón E.

Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? 

Radi vám daný tovar objednáme!

0915 987 421 

Prevádzkový čas

Pracovné dni
7.30 15.30

Vážení klienti našej lekárne, 

dovoľte mi, dať Vám do pozornosti novú špeciálnu zľavovú ponuku v našej lekárni. Týka sa kvalitných produktov na podporu zdravia a vitality od spoločností: Green Swan (ČR) a CEMIO Switzerland, na ktoré poskytujeme zľavy vo výške 10 %. Množstvo produktov je limitované, akcia prebieha do vypredania skladových zásob.

            

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť