Aktuality z nemocnice

25. júla 2022

ZÁKAZ NÁVŠTEV V NEMOCNICI MALACKY

Z dôvodu lokálne sa zhoršujúcej epidemickej situácie platí od 25. 07. 2022 až do odvolania ZÁKAZ NÁVŠTEV na všetkých lôžkových oddeleniach v Nemocnici Malacky.

Čítať viac
19. júla 2022

ZÁKAZ NÁVŠTEV NA GERIATRICKOM ODDELENÍ

Z dôvodu lokálne sa zhoršujúcej epidemickej situácie platí od 20. 07. 2022 až do odvolania ZÁKAZ NÁVŠTEV na GERIATRICKOM ODDELENÍ.

Čítať viac
6. júla 2022

Ruší sa zákaz návštev na lôžkových oddeleniach

Radi by sme vás informovali, že dnešným dňom sa ruší zákaz návštev na lôžkových oddeleniach. Pre návštevy však stále platí povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest respirátorom FFP2 počas celej doby návštevy.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť