4D ultrazvuk – zážitkové vyšetrenie

Čo je 4D USG?

  • Najmodernejšia a najnovšia medicínska technológia.
  • Zachytenie vývoja dieťatka v období medzi 22. – 27. týždňom gravidity.
  • Neopakovateľný zážitok pre rodičov.
  • Živá spomienka na vaše dieťatko ešte pred narodením prostredníctvom elektronického záznamu.

Pre každú mamičku je tehotenstvo neuveriteľný proces biologických zmien a zároveň obrovská radosť z čakania na príchod nového člena rodiny. Každé tehotenstvo zahŕňa prípravy na rodičovstvo a vyšetrenia, ktorých súčasťou môže byť aj 4D ultrazvuk. Ten priblíži budúcim rodičom ich zatiaľ nenarodené dieťatko v reálnom čase, pohybe a priestore. Táto unikátna, najmodernejšia a najnovšia medicínska technológia je veľkým okamihom nie len pre mamičky, ale aj pre budúcich oteckov a celú rodinu. Keď vidíte svoje dieťa čo práve robí, ako rastie, ako sa na vás usmieva, budujete si navzájom silné puto. „Mala som neskutočnú túžbu natiahnuť ruku a dotknúť sa nášho bábätka. Bolo to také reálne a krásne“ netajila po vyšetrení svoje emócie budúca mamička. „Je to skutočný moment, ktorý vyjadrí tisíc pocitov a nádherný obrázok, ktorý za vás povie tisíc slov“ dodala s nadšením v hlase.

O tento neopakovateľný zážitok, ktorý komplexne zachytáva vaše dieťatko, môžete požiadať v období medzi 22.–27. týždňom gravidity, keď sú zábery vášho bábätka najkrajšie. Snímky spolu s video záznamom si každá mamička odnesie na USB kľúči, ktorý v Nemocnici Malacky dostane od svojho lekára ako darček na nezabudnuteľnú spomienku.

Objednajte sa na 4D ultrazvuk

Objednávku vykonajte na tel. č.: 034/28 29 700. Vyšetrenie je na žiadosť matky.
Nenahrádza skríningové vyšetrenie plodu a odhaľovanie vrodených vývojových chýb. 

Cena vyšetrenia: 50 € s DPH + darček USB kľúč.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť