• Nemocnica
  • Kariéra
  • Lekár špecialista - imunoalergológ, otorinolaryngológ, gastroenterológ

Lekár špecialista - imunoalergológ, otorinolaryngológ, gastroenterológ

Výkon práce
Nemocnica Malacky
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat
Lekár špecialista od 3260,0€ do 4238,0€ podľa dĺžky odbornej praxe. Osobné ohodnotenie podľa individuálnej dohody na základe vzdelania, praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii, v príslušnom špecializačnom odbore: imunoalergológ, otorinolaryngológ, gastroenterológ a vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov v zmysle platnej legislatívy.

Zamestnanecké výhody, benefity

V rámci systému zamestnaneckých výhod a benefitov poskytujeme:

  • náborový príspevok vo výške 2000,-€
  • možnosť výhodného prenájmu bytu
  • dopravu z BA do MA  a späť podľa voľných kapacít
  • zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
  • zľavu v nemocničnej lekárni
  • MultiSport kartu za zvýhodnenú cenu
  • METRO kartu
  • príspevok na DDS
  • Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • odmeny pri pracovných jubileách

Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa, možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu a príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Zameranie, odbor
  • všeobecné lekárstvo
  • špecializácia v odbore
Pozícia vhodná pre stupne vzdelania
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Ostatné znalosti
  • Microsoft Word - mierne pokročilý
  • Microsoft Excel - mierne pokročilý
  • Microsoft Outlook - mierne pokročilý
  • Internet (e-mail, www) - mierne pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • zodpovedný prístup k pacientom
  • pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
  • príjemné vystupovanie, trpezlivosť
  • ochota a chuť vzdelávať sa
  • spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Zamestnávateľ

Názov spoločnostiNemocnica Malacky
KonzultantMonika Pažitná

Telefón: +421342829132
E-mail: monika.pazitna@medirexgroup.sk

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť