Staňte sa našim lekárom!

Zapracujte na svojej kariére v ústretovom kolektíve a s najmodernejším technologickým vybavením po ruke

 • Čím sa vyznačuje nemocnica?

  Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Máme päť moderných lôžkových oddelení, viac ako 40 odborných ambulancií, rádiodiagnostické oddelenie, fyziatricko - rehabilitačné oddelenie, dialýzu, špičkové očné centrum.

  Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňujeme pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti.

  Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.

  Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti participujeme na vedecko-výskumnej činnosti v rámci projektov APVV ako aj klinických štúdiách. 

  Taktiež sme držiteľmi viacerých certifikátov kvality.

 • Akú mzdu dostanem?

  Mzda špecialistu u nás začína na 2329,90 €, mzda lekára bez špecializácie na 1266,25 €.

  Mzda môže byť vyššia aj vďaka osobnému ohodnoteniu a odmenám.  

 • Aké benefity ponúkate?

  • Môžete dostať náborový príspevok.

  • Odmeníme vás pri pracovných jubileách.

  • Po vykonaní ústavnej pohotovostnej služby môžete čerpať platené voľno.

  • Môžeme vás ubytovať za výhodnú cenu v nemocničnej ubytovni.

  • Podľa voľných kapacít poskytujeme dopravu Bratislava – Malacky a späť.

  • Myslíte na budúcnosť? Určite áno. Preto vás poteší, že prispievame na dôchodok.

  • Staráme sa o vaše zdravie a z nadštandardných služieb máte vy aj vaša rodina výraznú zľavu. Tú dostanete aj v nemocničnej lekárni.

  • Pohyb je zdravý a zdravie je našou prioritou. Preto prispievame na MultiSport karty.

  • Stravu zamestnancom poskytujeme v nemocničnej jedálni a navyše ju zabezpečujeme a prispievame na ňu tým, ktorí vykonávajú ústavné pohotovostné služby.
 • Prečo mám pracovať práve v Nemocničná, a.s.?

  Ponúkame stabilnú prácu a profesionálne uplatnenie v modernej nemocnici.

  Ak chcete absolvovať špecializáciu, zaradenie do špecializačného odboru vám umožníme hneď po nástupe do pracovného pomeru.

  Zamestnáme vás ihneď a ponúkneme zrenovované príjemné pracovné prostredie s moderným prístrojovým vybavením.

 • Na akej ambulancii alebo oddelení môžem pracovať?

  Ak máte špecializáciu v odbore, môžete pracovať ako lekár špecialista na odbornej ambulancii, na lôžkovom oddelení, rádiodiagnostickom oddelení, fyziatricko-rehabilitačnom oddelení alebo na dialýze.

  Pracovné miesto na oddeleniach pre vás máme aj keď nemáte špecializáciu. Pracovať budete pod odborným vedením lekára, ktorý špecializáciu v príslušnom odbore má.

 • Čo všetko nájdem v Malackách?

  Heslom Malaciek je „dobré miesto pre život“. Nájdete v nich všetky potrebné aj nepotrebné, ale vítané služby, úrady, vyše 100 obchodov a desiatky reštaurácií.

  Na športovanie môžete využiť  napríklad  cyklotrasu, atletickú dráhu, futbalové aj hádzanárske ihrisko alebo  športovú halu. Nechýba ani kúpalisko či golfový park.  

  Mesto Malacky organizuje prvomájové slávnosti, Kultúrne leto, Vianočné trhy, Malackú šošovicu s predajom hendmejd výrobkov… 

  Na oddych je ako stvorený krásny Zámocký park, opekačka na Troch duboch, park na Kláštornom námestí; hneď vedľa nemocnice je magický Pálfiovský kaštieľ, ktorý možno navštíviť kedykoľvek. 

  Zároveň sú Malacky v samom srdci regiónu s pestrou prírodou, v ktorej si každý nájde to svoje. Lesy plné húb, rieka Morava, prírodné jazerá, hrady, jaskyne, parky a dokonca aj piesočná duna.

  Malacky toho ponúkajú neskutočne veľa.Svoje životopisy posielajte na:
veronika.arpasova@medirexgroup.sk

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť