Staňte sa našou zdravotnou sestrou!

Poďte po škole pracovať k nám v príjemnom kolektíve a s najmodernejším technologickým vybavením

 • Čo bude náplňou mojej práce?

  Poskytovať každému pacientovi stopercentnú starostlivosť. Postaráte sa o to, aby sa v nemocnici naši pacienti cítili čo najpríjemnejšie. Budete pravá ruka lekára.

  Empatia a ľudskosť sú vlastnosti, ktoré hľadáme!

 • Aký plat dostanem?

  Všetko záleží od vašich skúseností a vzdelania. Talentovaných ľudí si strážime a podporujeme. Za prácu v noci, cez víkendy a sviatky dostanete príplatky.

 • Aké benefity ponúkate?

  • Prispejeme na zápisné aj na štúdium

  • Kde chcete pracovať si vyberiete sami, podľa aktuálne voľných pracovných miest na oddeleniach nemocnice.

  • Získate cenné skúsenosti vo svojom odbore. Venovať sa vám budú tí najväčší profesionáli, ktorí radi odovzdajú svoje know-how. U nás vám dáme priestor zapojiť sa do rozhodovania, počúvame vás.

  • Taktiež vám necháme priestor na rast. Kam sa v hierarchii nemocnice dostanete je len a len na vás.

  • Pre tých z vás, ktorí myslia na budúcnosť prispievame na dôchodok.

  • Pohyb je zdravý a zdravie je našou prioritou. Preto prispievame aj na MultiSport karty.

  • Na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v nemocnici máte vy aj vaša rodina výraznú zľavu. V nemocničnej lekárni tiež získate skvelú zľavu.

  • V neposlednom rade máme pre vás množstvo dôležitých drobností: prispievame na stravu, robíme viacero zamestnaneckých akcií počas celého roka, staráme sa o osobnostný aj profesionálny rast školeniami a iným vzdelávaním.

 • Prečo mám pracovať pre nemocnicu Malacky?

  Pretože sme stabilný zamestnávateľ, ktorý si svojich špecialistov vychováva. Investujeme do vás nielen peniaze, ale aj skúsenosti našich odborníkov a dáme vám tú najlepšiu prax, akú pre svoj odbor potrebujete.

  Zamestnáme vás ihneď a poskytneme príjemné, zrenovované pracovné prostredie. Nájdete tu priateľský, ústretový tím, ktorý vás podporí a podrží, keď to budete potrebovať.

  Máme špičkové moderné vybavenie. Očné centrum či najmodernejší postup liečby – kmeňovými bunkami.

 • Aká je možnosť kariérneho rastu?

  Pokiaľ splníte všetky zákonom stanovené kvalifikácie, môžete sa časom prepracovať až na vedúcu pozíciu.

 • Ako podporujete mladé talenty?

  Na každom šikovnom človeku nám veľmi záleží. Môžete sa spoľahnúť, že pokiaľ si popri práci budete dopĺňať odborné vzdelanie, rozhodne vás finančne podporíme. Proces adaptácie sme nastavili tak, aby bol váš potenciál naplno využívaný hneď od začiatku.

 • Čím sa vyznačuje nemocnica?

  Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Máme päť moderných lôžkových oddelení, desiatky odborných ambulancií, špičkové očné centrum a venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.

  Pracujeme s najnovšími trendmi v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Zamestnávame špičkových odborníkov a pochváliť sa môžeme aj viacerými certifikátmi kvality.

  Aby toho nebolo málo, zúčastňujeme sa aj na vedecko-výskumnej činnosti, na klinických štúdiách, aktívne podporujeme sústavné vzdelávanie sa všetkých lekárov v regióne. U nás získate skúsenosti v každej oblasti.

 • Kde budem bývať?

  Ubytovať vás vieme aj priamo v ubytovni v našom nemocničnom areáli (samozrejme ak budú voľné kapacity) za zvýhodnenú cenu. Vybrať si môžete z jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izby. Ubytovanie je v základnej výbave. K dispozícii je posteľ, stôl, skriňa a umývadlo. Sociálne zariadenia sú spoločné. 

 • Čo všetko nájdem v Malackách?

  Heslom Malaciek je „dobré miesto pre život“. Nájdete tu služby rôzneho druhu, pokoj, priam rodinný charakter, kedy máte všetko na dosah ruky.

  Okrem veľkosti mesta je ideálne aj jeho umiestnenie. Do Bratislavy, Čiech i Rakúska je to len na skok.

  Sú tu všetky úrady, ale aj vyše 100 obchodov a desiatky reštaurácií. Pre športových nadšencov je k dispozícií kúpalisko či skejtpark, perfektné cyklotrasy, atletickú dráhu, futbalové aj hádzanárske ihrisko, plážový volejbal a športová hala.

  Kultúrne vyžitie nájdete aj v Malackách. Prvomájové slávnosti, Kultúrne leto, Vianočné trhy, Malacká šošovica s predajom hendmejd výrobkov… v meste sa niečo deje prakticky neustále.

  Relax a oddych poskytuje krásny Zámocky park, na opekačku je ideálne miesto na Troch duboch, navštívte parčík na Kláštornom námestí. A hneď vedľa nemocnice je magický Pálfiovský kaštieľ, ktorý sa oplatí navštíviť.

  Zároveň sú Malacky v samom srdci regiónu s pestrou prírodou, v ktorej si každý nájde to svoje. Lesy plné húb, rieka Morava, prírodné jazerá, hrady, jaskyne, parky a dokonca aj piesočná duna.

  Malacky toho ponúkajú neskutočne veľa ale ešte viac sa dozvieš na tejto stránke - viac info.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť