• Nemocnica
  • Kariéra
  • Masér na rehabilitačnú ambulanciu v Modre, pre Senior - geriatrické centrum, n.o.

Masér na rehabilitačnú ambulanciu v Modre, pre Senior - geriatrické centrum, n.o.

Výkon práce
Modra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
554.25 - 640.00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.
  • Náplň práce:
  • klasické masáže
  • reflexné masáže
  • väzivová technika
  • akupresúra
  • lymfodrenáž
  • termoterapia
  • hydroterapia
  • fototerapia
  • balneoterapia
Iné výhody:
  • stabilné postavenie spoločnosti
  • - systém zamestnaneckých výhod a benefitov
  • - príjemné pracovné prostredie
  • - stravné lístky v hodnote 3,90€
  • - príspevok na sporenie do III. piliera doplnkového dôchodkového sporenia

Zamestnávateľ

Zameranie, odbor: Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Krátka charakteristika spoločnosti:

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Zameranie, odbor:
  • stredné odborné vzdelania v odbore masér
Dosiahnuté vzdelanie:
  • stredoškolské s maturitou

Pozadované znalosti

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - základy
Pozícia vhodná pre absolventa: Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • zodpovedný prístup k pacientom
  • - pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
  • - príjemné vystupovanie, trpezlivosť
  • - ochota a chuť vzdelávať sa
  • - zodpovednosť a spoľahlivosť
  • - korektnosť a lojálnosť

Inzerujúca spoločnosť

Doplňujúce informácie:

Svoje odborné štruktúrované životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v zaslaných dokladoch za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Stručná charakteristika spoločnosti:

Počet zamestnancov:

250-499 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Názov spoločnosti:

NEMOCNICA MALACKY

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť