Aktuality z nemocnice

1. júla 2024

Nové časy v Nemocnici Malacky už 20 rokov

Počet pacientov sa strojnásobil, ľudia oceňujú rekonštrukcie aj veľkú škálu výkonov.

Čítať viac
26. júna 2024

Moderné zákroky dostupné aj pre Záhorákov

Naša nemocnica sa špecializuje na široké spektrum ambulantnej aj nemocničnej starostlivosti, vrátane moderných zákrokov ako je intravitreálna liečba sietnice.

Čítať viac
21. mája 2024

Certifikované skríningové mamografické pracovisko

V roku 2019 bol na Slovensku spustený Národný skríningový program rakoviny prsníka, do ktorého sa prihlásilo aj mamografické pracovisko Rádiologického oddelenia v našej nemocnici. Spomedzi 44 preverovaných pracovísk kvalitatívne uspelo 11, medzi ktorými bolo aj to naše a obdržali sme certifikát na výkon skríningovej mamografie, ktorý udeľuje Ministerstvo zdravotníctva.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť