Aktuality z nemocnice

28. februára 2024

NÁVŠTEVY OPÄŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME

Na základe rozhodnutia vedenia nemocnice sa od stredy 28.2. ruší zákaz návštev.
Návštevy budú povolené v bežnom režime

Čítať viac
15. januára 2024

Mamografia má novinku, najmodernejší skríningový prístroj

Neustály pokrok a modernizácia sú kľúčovým elementom práce v Nemocnici Malacky. Aj preto sme v piatok 12. 1. 2024 slávnostne predstavili novinku na rádiologickom oddelení, ktorou je digitálny mamografický prístroj Hologic – Selenia Dimensions.

Čítať viac
15. januára 2024

Poďakovanie za 49 rokov

Kytičkou a veľkým poďakovaním sme sa rozlúčili s vedúcou sestrou geriatrického oddelenia, pani Jozefínou „Jojkou“ Bencovou.

Čítať viac

Naše certifikáty

 

SENIOR centrum

Vytvorenie geriatrického centra v priestoroch Nemocnice Malacky je výnimočné svojím spojením sociálnej a zdravotnej starostlivosti o klienta, vďaka čomu je jediným svojho druhu v regióne Bratislavského samosprávneho kraja. Klienti geriatrického centra získavajú nielen sociálnu starostlivosť, ale vďaka nemocničnému zázemiu aj okamžitú a komplexnú zdravotnú starostlivosť, čo napríklad v štandardných zariadeniach sociálnych služieb nebýva.

Viac informácií o SENIOR centre

Povedali o nás

Záleží nám na zdraví našich pacientov.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť