Deň zdravia v našej nemocnici

Srdečne Vás pozývame na Deň zdravia v našej nemocnici, ktorý sa bude konať dňa 17.4.2024 (streda) od 9:00 - 12:00hod vo vestibule polikliniky.

Deň zdravia bude v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva hl.m. SR Bratislavy a čaká Vás bezplatné:
- Orientačné vyšetrenie cholesterolu z krvi
- Meranie krvného tlaku
- Stanovenie množstva vnútorného tuku – OMRON váha

Medirex OC Vám predstaví samoplatcovské produkty odberového centra a budete mať možnosť objednať sa na vyšetrenie hneď alebo na iný vyhovujúci termín.

Rozdávať sa budú aj drobné darčeky a lekáreň Vám poskytne zľavu na produkty značky Terezia Company a Neuraxpharm.

Tešíme sa na Vás!