ĎAKUJEME NAŠIM KOLEGOM ZA VEĽKÉ NASADENIE

Naša úprimná vďaka patrí všetkým lekárom, sestrám a zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa včera podieľali na poskytovaní zdravotnej starostlivosti zraneným z tragickej nehody na diaľnici D2.  Ich včerajšia rýchla reakcia opäť ukázala, že charakteristickým znakom všetkých zdravotníckych pracovníkov je stopercentné nasadenie, obetavosť a vytrvalosť.
Ihneď po kontaktovaní operačným strediskom ZZS otvorili traumatologický plán. Spolu ošetrili 8 pacientov, z ktorých štyria ostávajú hospitalizovaní na Chirurgickom oddelení, jeden na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny a traja boli po ambulantnom ošetrení na urgentnom príjme prepustení do domáceho liečenia.
Vďaka svojej húževnatosti, vytrvalosti a snahe urobiť všetko, čo je v ich silách, dokázali to najdôležitejšie – zachraňovať ľudské životy. ĎAKUJEME

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť