NOVÉ KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY PRE PACIENTOV

Nielen v týchto horúcich dňoch naši pacienti nepochybne ocenia 14 nových klimatizačných jednotiek, ktoré sme nainštalovali na lôžkových oddeleniach. Šesť z nich je na gynekologickom oddelení, ďalších šesť na nadštandardnom oddelení a zvyšné dve pribudli na chirurgickom oddelení B. Inštalácia klimatizácie je súčasťou komplexnej rekonštrukcie vybraných lôžkových oddelení. K dnešnému dňu je tak kompletne klimatizované celé gynekologické oddelenie, celé nadštandardné oddelenie a po ukončení komplexnej rekonštrukcie bude kompletne klimatizované aj chirurgické oddelenie B. Veríme, že takýto spôsob modernizácie prispeje k zvýšeniu komfortu našich pacientov a rovnako aj kolegov.