Magnetická rezonancia v nadštandardných termínoch

Nemocnica Malacky ponúka nadštandardné termíny na magnetickú rezonanciu na vlastnú žiadosť pacienta. Po novom tak nemusíte čakať na túto modernú zobrazovaciu metódu dlhé mesiace, k dispozícii pre vás máme termíny aj počas víkendov.

Na našom pracovisku vás vyšetrí tím odborníkov, ktorí používajú špičkové technické vybavenie a majú dlhoročné skúsenosti. V nadštandardných termínoch vám ponúkame tieto vyšetrenia:

• Magnetická rezonancia krčnej chrbtice
  • Magnetická rezonancia hrudnej chrbtice
  • Magnetická rezonancia driekovej chrbtice
  • Magnetická rezonancia kĺbov, svalov alebo mäkkých častí (muskuloskeletálny aparát)

Cena vyšetrenia je 180 € s DPH

Ak máte záujem o vyšetrenie, môžete sa naň objednať prostredníctvom telefónneho čísla
+421 800 300 444 v pracovných dňoch od 13:00 do 15:00, prípadne vyplňte formulár na rezerváciu termínu a my vás budeme kontaktovať telefonicky.

Viac informácii nájdete na tejto podstránke http://www.nemocnicamalacky.sk/pre-pacientov/dalsie-sluzby/magneticka-rezonancia

Galéria

Magnetická rezonancia - Nemocnica MalackyMagnetická rezonancia - Nemocnica Malacky