Ďakujeme za dary pre našu nemocnicu

Covid tím v Nemocnici Malacky dostal darčeky na doplnenie energie

Spoločnosť Plastic Omnium venovala nášmu covid tímu, ktorý lieči pacientov s ťažkým priebehom ochorenia COVID-19, darčekové krabice s rôznymi delikatesami. Na posilnenie imunity v týchto náročných časoch pribalili aj poháre s medom. Touto cestou ďakujeme spoločnosti Plastic Omnium, že si všimli a ocenili prácu našich zdravotníkov.

Poďakovanie za dezinfekčné gély a kozmetiku

Ďakujeme spoločnosti La Roche Posay a Vichy za dezinfekčné gély a krémy pre zdravotníkov v Nemocnici Malacky. Keďže v tejto dobe je nevyhnutné dezinfikovať viac než obvykle, s vďakou sme privítali ich dary.

Plastic OmniumPlastic OmniumPlastic OmniumVichy