Poďakovanie zdravotníkom z Nemocnice Malacky a UNB Bratislava

Po mesiaci na umelej pľúcnej ventilácii sa pacienta s covidom podarilo úspešne odpojiť od prístrojov.

Veľmi pekne sa chceme poďakovať kolektívu lekárov a zdravotníkov z Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM) v Nemocnici Malacky pod vedením pani primárky MUDr. Aleny Volnárovej. Svojim profesionálnym a ľudským prístupom pomohli môjmu manželovi, otcovi a starému otcovi Ing. Petrovi Nagyovi (ročník 1963) vyhrať boj s ochorením COVID-19, odpojiť ho po 30 dňoch od umelej pľúcnej ventilácie a vrátiť späť do života a k rodine. Kolektívu OAIM želáme veľa zdravia a úspechov. Naša vďaka patrí aj UNB v Bratislave na Antolskej ul., kde bol manžel pripojený na umelú pľúcnu ventiláciu a starali sa o ňho, kým ho preložili do Malaciek.

Budeme Vám navždy vďační.

S úctou manželka Eva Nagyová a celá rodina.