Deti z detského domova dostali z nemocničnej lekárne nové topánky

Deti z detského domova dostali z nemocničnej lekárne nové topánky

Detskú zdravotnú obuv, ktorá podporuje správny vývoj klenby, venovali deťom do detského domova v Malackách zamestnanci Lekárne Nemocničná.

Dar odovzdal vedúci lekárne PharmDr. Peter Žák. Bežný život v dobe koronavírusu je zložitejší a plný obmedzení než za normálnych okolností, nevynímajúc detské domovy. Každá adresná pomoc určená deťom, ktoré tu nachádzajú svoj nový domov je preto žiaduca a vítaná. Aj preto sa v lekárni rozhodli, že darujú zdravotné topánky malým obyvateľom detského domova.

„Som rád, že sme v tomto náročnom období mohli potešiť deti, pre ktoré nová obuv nie je takou samozrejmosťou, ako pre deti z bežných rodín,“ uviedol P. Žák.