Lekáreň

Komplexnú ponuku zdravotnej starostlivosti v našej nemocnici vhodne dopĺňa svojimi službami a širokou ponukou liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky a ostatného doplnkového sortimentu naša Lekáreň Nemocničná.

Zakladáme si na tom, aby ste si od nás okrem lieku, ktorý užívate odniesli aj dôležité rady o správnom spôsobe jeho užívania, resp. o prípadných obmedzeniach, ktoré musíte pri jeho aplikácii dodržiavať. Radi vás poučíme aj o prípadných nežiaducich účinkoch vášho lieku a o liekových interakciách. Individuálne odborné poradenstvo a pomoc pri výbere doplnkovej liečby vhodným voľnopredajným preparátom, považujú naši skúsení farmaceuti za úplnú samozrejmosť.

Súčasťou našej lekárne je aj Výdajňa zdravotníckych pomôcok s rôznorodou ponukou zdravotníckych pomôcok, zdravotného a obväzového materiálu, tlakomerov, teplomerov, glukomerov, ortopedických pomôcok a zdravotnej obuvi pre dospelých aj deti. Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? Radi vám váš preparát individuálne objednáme!

Lekáreň sa nachádza na prízemí polikliniky, pavilón E.

Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? 

Radi vám daný tovar objednáme!

0915 987 421 

Prevádzkový čas

Pracovné dni
7.30 15.30

Vezmite si zo slnka len to najlepšie!

Pripravili sme pre Vás špeciálnu ponuku na blížiace sa letné prázdninové dni plné slnka. Ponúkame Vám 15% zľavu na všetky produkty slnečnej ochrany prémiovej značky Daylong. Pri kúpe opaľovacích krémov zároveň od nás obdržíte 20 % zľavový kupón, ktorý u nás môžete využiť až do konca kalendárneho roka na nákup:

  • dioptrických okuliarov
  • slnečných okuliarov (vrátane detských modelov, športových modelov, polarizačných)
  • ochranných okuliarov pri práci s PC