Lekáreň

Komplexnú ponuku zdravotnej starostlivosti v našej nemocnici vhodne dopĺňa svojimi službami a širokou ponukou liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky a ostatného doplnkového sortimentu naša Lekáreň Nemocničná.

Zakladáme si na tom, aby ste si od nás okrem lieku, ktorý užívate odniesli aj dôležité rady o správnom spôsobe jeho užívania, resp. o prípadných obmedzeniach, ktoré musíte pri jeho aplikácii dodržiavať. Radi vás poučíme aj o prípadných nežiaducich účinkoch vášho lieku a o liekových interakciách. Individuálne odborné poradenstvo a pomoc pri výbere doplnkovej liečby vhodným voľnopredajným preparátom, považujú naši skúsení farmaceuti za úplnú samozrejmosť.

Súčasťou našej lekárne je aj Výdajňa zdravotníckych pomôcok s rôznorodou ponukou zdravotníckych pomôcok, zdravotného a obväzového materiálu, tlakomerov, teplomerov, glukomerov, ortopedických pomôcok a zdravotnej obuvi pre dospelých aj deti. Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? Radi vám váš preparát individuálne objednáme!

Lekáreň sa nachádza na prízemí polikliniky, pavilón E.

Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? 

Radi vám daný tovar objednáme!

0915 987 421 

Prevádzkový čas

Pracovné dni
7.30 15.30

ŠPECIÁLNA PONUKA JESEŇ, ZIMA 2019

prinášame Vám v období jesenného chladnejšieho slnka a do dní keď neutícha vietor a občas nepríjemne zaprší, zopár užitočných „pomocníkov“ na upevnenie imunity a zvýšenie vitality pre Vás a Vašich blízkych.

Využite našu limitovanú ponuku výživových doplnkov o.i. aj PREVENTAN a ACTILAC, s ktorými sú už  dlhoročné výborné klinické skúsenosti u detí i dospelých.

A pre dámy prinášame špeciálnu akciu na kozmetické produkty zn. EUCERIN. Výhodné vianočné balenie so zľavovým kupónom na ďalší nákup.