Aktuality

31. marca 2020

Pomohli nám v tomto náročnom období

Nemocnica Malacky ďakuje firmám a dobrovoľníkom za to, že nám nezištne podali pomocnú ruku v tomto zložitom období rozšírenia koronavírusu, ktoré je pre zdravotníkov obzvlášť náročné.

Čítať viac
30. marca 2020

V areáli Nemocnice Malacky sme začali odoberať vzorky na zistenie koronavírusu

Odber sa vykonáva len z auta testovaného a termín je potrebné zarezervovať si online. Vyšetrenie nie je hradené z verejného zdravotného poistenia.

Čítať viac
25. marca 2020

Pred vstupnou bránou Nemocnice Malacky vznikne triediaci stan pre pacientov

Triediaci stan (filter), v ktorom sa bude všetkým prichádzajúcim pacientom merať telesná teplota, vznikne vo štvrtok 26. marca 2020 v areáli Nemocnice Malacky.

Čítať viac
19. marca 2020

Odporúčania MZSR

V rámci zabezpečenia čo najlepšej informovanosti, nižšie v prílohách nájdete nové infografiky vypracované tímom štandardných preventívnych, diagnostických a terapeutických postupov MZSR.

Čítať viac
18. marca 2020

Do priestorov nemocnice vstupujte len s rúškom

Prosíme všetkých návštevníkov nemocnice, aby rešpektovali všetky nariadenia vlády a do priestorov nemocnice vstupovali len s rúškom alebo inou ochranou tváre.

Čítať viac
12. marca 2020

Mimoriadna situácia – obmedzenie plánovanej zdravotnej starostlivosti

Od 13. 3. 2020 je pozastavené poskytovanie plánovanej zdravotnej starostlivosti ambulantnej, ako aj na lôžkovej časti.

Čítať viac
12. marca 2020

Nemocnica Malacky od 13. marca ruší všetky plánované vyšetrenia a operácie

Nemocnica Malacky s účinnosťou od 13. 3. 2020 ruší všetky plánované vyšetrenia a operácie. Budeme poskytovať len akútnu a neodkladnú zdravotnú starostlivosť. Nariadenie platí do odvolania.

Čítať viac
10. marca 2020

NARIADENIE NEMOCNICE MALACKY

Ak máte príznaky ochorenia dýchacích ciest ako sú kašeľ, bolesti hrdla, dýchavičnosť či horúčka, žiadame Vás, aby ste neprichádzali na vyšetrenie do nemocnice!
Nevstupujte do nemocnice ani v prípade, že ste v domácej karanténe a nevykazujete známky ochorenia. Takisto Vás prosíme, aby ste nezatajovali informácie o pobyte v rizikových krajinách

Čítať viac
9. marca 2020

Vyhlásenie Nemocnice Malacky k aktuálnej situácii v spojitosti s koronavírusom

Nemocnica Malacky, 9. marca 2020 – Nemocnica Malacky si uvedomuje potrebu zvýšenej prevencie v spojitosti s výskytom koronavírusu na Slovensku a robí maximum preto, aby zamedzila rozšíreniu ochorenia v jej priestoroch.

Čítať viac
3. marca 2020

Oznam pre pacientov

S cieľom zamedziť rozšíreniu výskytu koronavírusu žiadame pacientov, aby minimalizovali vstup do Nemocnice Malacky. V prípade, že potrebujete predpísať lieky, využite formu e-receptu, ktorý vám na základe telefonátu vystaví váš ošetrujúci lekár.

Čítať viac
3. marca 2020

Ako postupovať po návrate zo zahraničia, kvôli hrozbe koronavírusu?

Ak sa u vás počas 14 dní objavia príznaky ako kašeľ, horúčka, sťažené dýchanie, bolesť hrdla, hlavy, kĺbov, telefonicky kontaktuje svojho lekára a informujte ho o svojom pobyte v rizikovej oblasti. Z dôvodu zamedzenia prípadného šírenia nákazy nechoďte do nemocnice osobne.

Čítať viac
27. februára 2020

9. medzinárodné JOB DAY lekárstva a zdravia

V piatok a sobotu (6.-7.3) v bratislavskom Radisson Blu Carlton Hoteli sa uskutoční 9. MEDZINÁRODNÝCH JOB DAYS lekárstva a zdravia. Tešíme sa na vás :)

Čítať viac
‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›