Magnetická rezonancia v nadštandardných termínoch

Magnetická rezonancia

Nemocnica Malacky ponúka nadštandardné termíny na magnetickú rezonanciu na vlastnú žiadosť pacienta. Po novom tak nemusíte čakať na túto modernú zobrazovaciu metódu dlhé mesiace, k dispozícii pre vás máme termíny aj počas víkendov.

 

Čo ponúkame

Na našom pracovisku vás vyšetrí tím odborníkov, ktorí používajú špičkové technické vybavenie a majú dlhoročné skúsenosti. V nadštandardných termínoch vám ponúkame tieto vyšetrenia.

Cena vyšetrenia je 180 € s DPH

Magnetická rezonancia krčnej chrbtice

Magnetická rezonancia hrudnej chrbtice

Magnetická rezonancia driekovej chrbtice

Magnetická rezonancia kĺbov, svalov alebo mäkkých častí (muskuloskeletálny aparát)

Informácie o vyšetrení

  • Na vyšetrenie sa používa sila magnetického poľa, nie röntgenové žiarenie. Vyšetrenie magnetickou rezonanciou je bezpečné, bezbolestné a trvá približne 20 minút.

  • Ak máte záujem o vyšetrenie, môžete sa naň objednať prostredníctvom telefónneho čísla +421 800 300 444 v pracovných dňoch od 13.00 do 15.00 alebo e-mailom na rtg.evidencia@nemocnicna.sk. V e-maile prosím nezabudnite uviesť vaše meno a telefónne číslo. Rovnako môžete vyplniť formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať telefonicky.

  • Obrazovú dokumentáciu obdržíte hneď po vyšetrení na CD nosiči. Popis vyšetrenia magnetickej rezonancie vám vystavíme do 3 pracovných dní.

Dokumenty na stiahnutie

Pred vyšetrením je potrebné doniesť so sebou vyplnený informovaný súhlas a anamnestický dotazník.

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť