NOVINKY V PARKOVANÍ

Milí pacienti a návštevníci Nemocnice Malacky,

určite ste si všimli, že v posledných týždňoch prebiehali v exteriéri našej nemocnice, konkrétne na parkovisku, rozsiahle stavebné práce. Ich výsledkom je zvýšená kapacita parkovacích miest. Celkovo tak k doterajším 40 pribudlo 10 štandardných parkovacích miest a jedno parkovacie miesto vyhradené pre invalidov. Spolu tak máme pre našich pacientov a návštevníkov k dispozícii 51 parkovacích miest.

So zvýšením kapacity parkovacích miest súvisí aj úprava cenníka parkovného, pričom ceny platné
od 1. 4. 2022 nájdete na tomto linku: www.nemocnicamalacky.sk/cennik-sluzieb