PCR od Medirexu uhradí aj poisťovňa

Čaká vás plánovaná hospitalizácia, operácia, či návšteva na klinike? Využite bezplatné PCR testovanie so žiadankou od lekára. 

Zdravotné poisťovne uhrádzajú PCR testy všetkým, ktorých čaká plánovaná operácia, hospitalizácia, jednodňový zákrok, či návšteva kliniky. Prečo si urobiť PCR testovanie v Medirexe?

  • Nečakáte na termín ako pri štátnom testovaní: u nás si môžete vybrať, presný dátum, čas a aj miesto, kde vám odber urobíme. 
  • Výsledky posielame lekárovi v zrýchlenom režime - do 48 hodín.
  • Odber sa vykonáva výterom z nosohltana.

Čo budete na bezplatné testovanie potrebovať? 

  1. Na odber na PCR testovanie je potrebné doniesť a mať vyplnenú a opečiatkovanú žiadanku od vášho lekára alebo špecialistu. Bez tejto žiadanky, ktorú odovzdáte koordinátorovi, vám nebude vykonaný odber zdarma.
  2. Vyšetrenie si objednáte online. Stačí si zvoliť miesto, dátum a čas odberu.
  3. Následne vyplníte Doplňujúce údaje: kód lekára, kód poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a diagnózu. Všetky tieto údaje nájdete na žiadanke.
  4. Keď dokončíte objednávku, na e-mail vám pošleme potvrdenie s presnými informáciami o čase a mieste odberu. Výsledky zasielame do 48 hodín od odberu lekárovi, ktorý indikoval vyšetrenie.

MÁM ŽIADANKU A CHCEM SA OBJEDNAŤ


Ak máte akékoľvek otázky, naši kolegovia z klientskeho centra vám radi pomôžu telefonicky 02/2086 6688 alebo e-mailom.

Ďakujeme

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť