IT ŠPECIALISTA - Malacky

Výkon práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat
Od 1 100 Eur (brutto) + možnosť individuálneho ohodnotenia relevantných skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do teamu hľadáme akčného kolegu, ktorý bude mať na starosti:

• inštalácie operačných systémov a softvérov,
• riešenie hardvérových a softvérových problémov,
• podpora používateľov,
• poskytovanie podpory nemocničného informačného systému,
• údržba a správa pracovných staníc,
• správa dokumentácie.

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilné postavenie spoločnosti v prostredí zdravotníckeho sektora,

• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
• motivačné finančné ohodnotenie,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
• príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
• systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
• príspevok zamestnávateľa na DDS,
• Multisport karta
• Metro karta
• firemné akcie
• mobilný telefón a notebook.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícia vhodná pre stupne vzdelania
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Ostatné znalosti
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Microsoft Windows - pokročilý
  • Administrácia LAN/WAN - začiatočník
  • Klient/server administrácia - začiatočník
  • Microsoft Windows Server - začiatočník
Osobnostné predpoklady a zručnosti
    Administrácia LAN/WAN - základy Klient/server administrácia - základy Administrácia Windows serverov - základy
  • dobrá orientácia v infraštruktúre IS,
  • skúsenosti s inštaláciou a správou OS Windows a užívateľských aplikácií v LAN sieťach,
  • dobré komunikačné schopnosti,
  • základy Active Directory výhodou
  • riešenie problémov - HW/SW
  • analytické myslenie,
  • zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam,
  • schopnosť a ochotu spolupracovať

Zamestnávateľ

Názov spoločnostiMedirex, a.s.
KonzultantMichaela Štefková

E-mail: michaela.stefkova@medirexgroup.sk

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť