Poďakovanie

Chcela by som sa touto cestou veľmi pekne poďakovať za neskutočne precíznu, obetavú a ochotnú prácu zamestnancov vašej nemocnice a to hlavne pani primárke na ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie MUDr. Helene Lesayovej. S tak milým prístupom ku pacientom som sa ešte nikdy nestretla v žiadnej ambulancii v Malackách. Počínajúc prvotnou prehliadkou pacienta, až po absolvovanie predpísaných rehabilitácií po mojej operácii ľavého ramena.

A týmto sa chcem ešte poďakovať aj sestričkám na tomto oddelení, ktoré v práci prejavujú ochotu, trpezlivosť, ľudskosť a nikdy im na tvárach nechýbal úsmev a nikdy sa nestránili milému a vľúdnemu slovu k pacientom. A na samý vrchol by som vyzdvihla sestričku Michaelu Marcinkovýchovú, ktorá sa ma ujala od začiatku a s ňou som robila pokroky každou jednou rehabilitáciou.
To, ako odvádzajú svoju prácu patrí jedno veľké ĎAKUJEM!

S pozdravom Alena Hujsová

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť