Poďakovanie za hospitalizáciu pacientky

V dňoch 14. 1. 2021 - 22. 1. 2021 bola vo Vašej nemocnici prijatá moja matka Marta Malášková ako pacient s akútnym zdravotným stavom so zlyhávaním obličiek a začínajúcim rozvratom vnútorného prostredia.

Ako jej dcéra som v tejto súvislosti mala veľké obavy o jej zdravotný stav.

Počas hospitalizácie som bola veľmi príjemne prekvapená pozitívnym postojom lekárov a sestričiek, s ich vysoko odborným a profesionálnym prístupom k pacientom počas celej doby hospitalizácie mojej mamy. Vyzdvihujem najmä prístup personálu na oddelení OAIM pod vedením pani primárky MUDr. Aleny Volnárovej a taktiež na JIS Interného oddelenia Vašej nemocnice.

Ešte raz chcem vysloviť veľké poďakovanie a želám Vašej nemocnici veľa úspechov v každodennej náročnej starostlivosti o pacientov.

S úctou a pozdravom

JUDr. Ing. Zuzana Dobrodenková, PhD.