Poďakovanie pani MUDr. Belačkovej

Dovoľte mi, aby som touto cestou vyslovila svoje poďakovanie a zároveň aj ocenila vysoko profesionálny a zároveň aj ľudský prístup Vašej lekárky pani MUDr. Belačkovej.

Dňa 05. 06. 2018 som sa v doobedňajších hodinách telefonicky objednala na jej pracovisku na preventívne vyšetrenie zraku a hneď v ten istý deň som mohla prísť na vyšetrenie za 10,- eurový poplatok a bez žiadneho čakania som bola v obedňajších hodinách vyšetrená pani doktorkou Belačkovou.

Oceňujem si hlavne jej trpezlivosť, ľudský prístup a vysokú profesionalitu.

Želám vašej nemocnici veľa takýchto lekárov profesionálov s ľudským prístupom k pacientom.