Poďakovanie Geriatrickému oddeleniu

Vážení,

pri svojom rekreačnom pobyte na Záhorí v závere r. 2017 ma náhla zdravotná indispozícia primäla obrátiť sa na zdravotnícku pomoc vašej nemocnice.

S veľkým potešením musím konštatovať, že ako posádka RZS, tak i službu konajúci personál urgentného príjmu a v ďalšom priebehu i celý personál (sestričky i službukonajúci  lekári) Geriatrického oddelenia si plnili svoje povinnosti s vysokou profesionalitou, maximálnym ľudským, sympatickým a obetavým prístupom.

Patrí im všetkým moje úprimné poďakovanie, obdiv k ich zodpovednej a neľahkej službe. Do roku 2018 želám všetkým len všetko NAJ!!!

ĎAKUJEM!

Vladimír Krajčír