CALL CENTRUM

Objednávky na vyšetrenia a informácie získate na telefónnom čísle

Nadštandarné ubytovanie a služby počas hospitalizácie

Proces liečby a regenerácie ovplyvňuje aj prostredie, v ktorom sa pacienti počas hospitalizácie nachádzajú. Lôžkové oddelenia, ktoré sú po kompletnej rekonštrukcii, sú adekvátne vybavené na riešenie bežných, ale aj mimoriadnych situácií pri ochoreniach. Našim pacientom pritom ponúkame aj možnosť výberu typu ubytovania a služieb, ktoré spĺňajú všetky nároky na ich pohodlie.

Na oddelení s nadštandardným typom ubytovania a službami je pre pacientov zo všetkých lôžkových oddelení garantovaná kvalitná zdravotná starostlivosť. Toto oddelenie vychádza v ústrety individuálnym požiadavkám našich pacientov a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách so samostatným sociálnym zariadením a takmer hotelovým vybavením.

Typ izby Popis vybavenia
Typ A Dvojposteľová izba s kúpeľňou, toaletou a klimatizáciou, internetové pripojenie, denná tlač
Typ B Dvojposteľová izba s kúpeľňou a toaletou, internetové pripojenie, denná tlač
Typ C Dvojposteľová bezbariérová izba s kúpeľňou a toaletou, internetové pripojenie, denná tlač