• Osobný prístup ku pacientom

    V duchu našej filozofie „Čas na zdravie“ sa u nás stretnete s individuálnym prístupom, ochotným personálom a rodinnou atmosférou. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne.

  • Moderné operačné sály

    „Naším cieľom je vždy prinášať pre pacientov nové formy zabezpečenia nadštandardnej zdravotnej starostlivosti“, Ing. Peter Kalenčík, riaditeľ Nemocnice v Malackách.

CALL CENTRUM

Objednávky na vyšetrenia a informácie získate na telefónnom čísle

034/28 29 700

Anesteziologická ambulancia

ARO ambulancia

  • MUDr. Volnárová Alena
Pondelok
11:00-14:00  - čistý ordinačný čas
Utorok
11:00-14:00  - čistý ordinačný čas
Streda
11:00-14:00  - čistý ordinačný čas
Štvrtok
11:00-14:00  - čistý ordinačný čas
Piatok
11:00-14:00  - čistý ordinačný čas
Telefonické prepojenie do ambulancie je možné denne v čase od 11:00 do 14:00.

UpozornenieVážení pacienti, ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete dostaviť na vyšetrenie v objednanom termíne, informujte nás o tejto skutočnosti čím skôr. Najneskôr však v deň vyšetrenia do 7:45 hod. na 034/ 282 97 00. V opačnom prípade Vám pri ďalšej návšteve budeme nútení účtovať poplatok za prepadnutie termínu vo výške 10€.ČO PONÚKAME

 

Pripravujeme pacientov k plánovaným operačným výkonom. Pred vyšetrením v anestéziologickej ambulancii je nevyhnutné mať urobené kompletné interné vyšetrenie a vyplnený anestéziologický dotazník.

Na základe uvedených údajov a po vyšetrení pacienta stanovuje náš anestéziológ mieru operačného rizika a najvhodnejší spôsob anestézy. V prípade komplikovaných ochorení môže anesteziológ požiadať o doplnenie informácii o zdravotnom stave pacienta a o konziliárne vyšetrenie na odbornej ambulancii. Pri nesplnení požadovaných zdravotných kritérií alebo pri vysokej miere rizika môže môže anestéziológa odporučiť odklad plánovaného operačného výkonu do doby, kedy príde k zlepšeniu chronických ochorení, čím sa zmenší riziko pre pacienta na najnižšiu možnú mieru.