• MUDr. Krčméryová, alergologička, vysvetľuje:

„U mojich pacientov v Nemocnici v Malackách sa najčastejšie stretávam so sezónnymi alergiami, ako sú alergie na trávy, či stromy. Taktiež prichádzajú pacienti, ktorí trpia celoročnou alergiou, napr. alergiou na roztoče.“

• Klientska karta

Staňte sa naším pacientom a držiteľom Klientskej karty a získajte balík benefitov.

CALL CENTRUM

Objednávky na vyšetrenia a informácie získate na telefónnom čísle

Ambulancia klinickej imunológie a alergológie

Alergologická ambulancia

• MUDr. Danica Chudá
NEORDINUJE
NEORDINUJE
Obednajšia prestávka je v čase od 12:30 do 13:00
Telefonické prepojenie do ambulancie je možné v utorok, stredu a vo štvrtok v čase od 13:30 do 14:30.

UpozornenieVážení pacienti, ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete dostaviť na vyšetrenie v objednanom termíne, informujte nás o tejto skutočnosti čím skôr. Najneskôr však v deň vyšetrenia do 7:45 hod. na 034/ 282 97 00. V opačnom prípade Vám pri ďalšej návšteve budeme nútení účtovať poplatok za prepadnutie termínu vo výške 10€.

ČO PONÚKAME

V našej ambulancii diagnostikujeme a liečime ťažkosti a ochorenia imunitného systému. Pre našich pacientov robíme aj kožné testy a laboratórne vyšetrenia, čím vieme čo najpresnejšie diagnostikovať ochorenie a zahájiť adekvátnu liečbu, a tým zmierniť tažkosti. Liečime a pomáhame pri:

• alergických ochoreniach dýchacích ciest (sezónna a celoročná alergická nádcha, bronchiálna astma),
  • alergiách na bodnutie hmyzom,
  • potravinovej alergii,
  • liekovej alergii,
  • kožných alergických ochoreniach (urticaria, atopický ekzém, angioedém),
  • poruchách imunitného systému (herpes simplex, aftózne stomatitídy, poruchy imunitného systému pri opakovaných infekciách dýchacích ciest, pri nádorových ochoreniach, pri autoimunitných ochoreniach, pri opakovaných infekciách urogenitálneho systému ako sú cystitídy, bakteriálne a mykotické kolpitídy).