CALL CENTRUM

Objednávky na vyšetrenia a informácie získate na telefónnom čísle

034/28 29 700

ŽIVOT V NEMOCNICI

Daruj krv s olympionikom

22. Júna 2017

Srdečne vás pozývame do Nemocnice Malacky na Olympijskú kvapku krvi za účasti slovenských olympionikov.

Strach z mamografického vyšetrenia je zbytočný

14. Marca 2017

Mamografia (MMG) je najspoľahlivejšia doteraz známa metóda k odhaľovaniu nádorov prsníka aj v počiatočnom štádiu. Spoľahlivosť metódy, pokiaľ je vykonávaná v akreditovaných centrách, je takmer 99%. Pracovisko v Malackách už druhý krát prešlo auditom Ministerstva zdravotníctva, ktorý je potrebný pre takúto akreditáciu. Vyšetrenia sú vykonávané na modernom digitálnom...

Urobte dobrý skutok

06. Februára 2017

Dobrý skutok, ktorý môže zachrániť aj váš život! O krvi sa nie nadarmo hovorí, že je životodarnou tekutinou. Nikto z nás nevie, v ktorej chvíli nám krv dobrovoľne darovaná iným človekom, pomôže písať náš životný príbeh ďalej. Vážme si túto šancu, ktorú držíme v našich rukách aj my pre iných.   príďte preto 9. februára 2017 v čase od 8.00 do 11.00...

Nová neurologická ambulancia

13. Januára 2017

V novootvorenej ambulancii poskytujeme pacientom komplexnú liečbu všetkých neurologických ochorení. Epilepsiu a iné poruchy vedomia vyšetrujeme špeciálnym prístrojom EEG. Využívame dostupnosť CT vyšetrenia a magnetickej rezonancie v Nemocnici Malacky. Pacientov objednávame na elektromyografické vyšetrenie na vylúčenie neuropatie, poškodenia nervov. Ambulancia sa špecializuje...

V Lekárni Nemocničná Malacky vás čakajú zaujímavé zľavy

28. Septembra 2016

Výživové doplnky, ktoré obsahujú cenné zložky zdraviu prospešných húb a rastlín si môžete v Lekárni Nemocničná Malacky kúpiť so zľavou 10 %.

Nemocnica v Malackách získala certifikát bezpečnosti informácií

06. Júla 2016

Na Slovensku je len asi 100 firiem, ktoré sa môžu pochváliť známkou najvyššej ochrany pred únikom citlivých údajov. Nedávno sa k nim pridala aj Nemocnica Malacky.

Viete, kde sa vyšetruje vaša krv?

03. Apríla 2016

Zdravotná starostlivosť v našej nemocnici je na vysokej úrovni aj vďaka laboratórnej diagnostike, ktorú pre pacientov na Záhorí zabezpečujú laboratóriá patriace do skupiny MEDIREX GROUP.

Nemocnica Malacky opäť poskytuje Lekársku službu prvej pomoci pre dospelých

04. Apríla 2016

Malacky majú znovu lekársku pohotovosť pre dospelých. Pôvodná lekárska služba prvej pomoci (LSPP), za ktorou chodili pacienti na Malé námestie, prestala fungovať v decembri minulého roka. Služby pohotovosti sme odvtedy zabezpečovali nad rámec svojich povinností u nás v nemocnici.

KMEŇOVÝMI BUNKAMI JE MOŽNÉ LIEČIŤ UŽ AJ ĎALŠIE KĹBY

16. Marca 2016

Pomohli sme už viac ako sto pacientom a kmeňové bunky aplikovali do viac ako 160 kĺbov.

Zúčastnili sme sa na celoštátnom kongrese Červeňanského dni

14. Marca 2016

Tohtoročný celoštátny kongres Slovenskej ortopedickej a traumatologickej spoločnosti, Červeňanského dni, mal svoje zastúpenie aj z radov odborníkov Nemocnice v Malackách.

‹ predchádzajúce    01 02 03 04    nasledujúce ›