CALL CENTRUM

Objednávky na vyšetrenia a informácie získate na telefónnom čísle

ŽIVOT V NEMOCNICI

Poďakovanie gynekologickému oddeleniu

22. Marca 2018

Poďakovanie gynekologickému oddeleniu

Dobrý deň, z celého srdca by som sa rada poďakovala gynekologickému oddeleniu u vás v nemocnici.

Prístup Vašich zamestnancov, či už by som začala od žien, ktoré pracujú pri registračnom okienku až po personál sestričiek či lekárov, ma neskutočne oslovil. Veľké ďakujem patrí pánovi primátorovi Čerňákovi a jeho pani sestričke na ambulancii. Z ich prístupu, ochoty a ľudskosti by si mohli brať mnohí vo svete príklad. Pán primár je neskutočne profesionálný človek rovnako ako aj jeho tím na oddelení, operačný aj lekársky personál, vrátane sestričiek. Čistota a záujem o pacienta im tiež nie je cudzia. Som rada, že pacienta neberie ani jeden z nich ako kus! Ale ako ľudskú bytosť, ktorá má aj strach, bolesti či trápenie.

Preto ešte raz veľké ďakujem celému personálu p. primára Čerňáka.

S pozdravom

Jánošíková