Sestra na lôžkovom oddelení

Výkon práce
Malacky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
971.88 - 1201.20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Do nemocnice v Malackách prijmeme sestry, ktorých pracovnou náplňou bude poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti pacientom v zmennej prevádzke na lôžkových oddeleniach nemocnice.
Iné výhody:
  • Ponúkame náborový príspevok vo výške 1000,00€.
  • V rámci systému zamestnaneckých výhod a benefitov Medirex Group poskytujeme:
  • - zľavnené ubytovanie v nemocničnej ubytovni podľa voľných kapacít
  • - možnosť zvyšovanie kvalifikácie vo vybranom odbore
  • - zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
  • - zľavu v nemocničnej lekárni
  • - odmeny pri pracovných jubileách
  • - príspevok na DDS
  • - MultiSport kartu za zvýhodnenú cenu
  • Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a príjemné pracovné prostredie.

Zamestnávateľ

Zameranie, odbor: Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť
Krátka charakteristika spoločnosti:

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Zameranie, odbor:
  • SZŠ, VOV odbor sestra, resp. I.; II. stupeň VŠ odbor ošetrovateľstvo
Dosiahnuté vzdelanie:
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Pozadované znalosti

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Outlook - základy
  • Microsoft Excel - základy
Pozícia vhodná pre absolventa: Áno

Požadovaná prax

Prax na pozícii/v oblasti:
  • vítaná
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • zodpovedný prístup k pacientom
  • - pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
  • - príjemné vystupovanie, trpezlivosť
  • - ochota a chuť vzdelávať sa
  • - zodpovednosť a spoľahlivosť
  • - korektnosť a lojálnosť

Inzerujúca spoločnosť

Doplňujúce informácie:

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona a Nariadenia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Stručná charakteristika spoločnosti:

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Názov spoločnosti:

NEMOCNICA MALACKY

Vážení návštevníci,
od pondelka 5.10. bude otvorený len jeden vstup do nemocnice a to cez triediaci stan, kde budeme každému návštevníkovi merať teplotu. Ostatné vchody do budovy budú zatvorené s výnimkou pohotovosti. Tento vchod bude slúžiť výlučne len pre urgentné prípady.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím nemocnice Malacky.

Zatvoriť